Прямокутник, одна із сторiн якого дорівнює 4 см, має такий самий периметр, як і квадрат зі стороною

5 см. Знайди площу прямокутника. Розв'язок - периметр прямокутника; периметр квадрата; пж срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шайдуллин Альберт.

Відповідь:

24 см квадратних

Покрокове пояснення:

Периметр квадарата = 5 *4 = 20

Периметр прямокутника = (4 + х) * 2 = 20

х = (20 /2) -4

х =10 - 4

х = 6 см

Площа прямокутника  = 6 * 4 = 24

Отвечает Акулова Екатерина.

Відповідь:

1)Периметр квадрата = 4 * сторона = 4 * 5 см = 20 см.

Тепер, за умовою, периметр прямокутника такий же, як і у квадрата, тобто також 20 см. Одна із сторін прямокутника дорівнює 4 см, іншу сторону ми позначимо як "x" см.

2)2 * (4 см + x см) = 20 см.

8 см + 2x см = 20 см.

2x см = 20 см - 8 см,

2x см = 12 см.

x см = 12 см / 2,

x см = 6 см.

3)Отже, інша сторона прямокутника дорівнює 6 см.

Тепер ми можемо знайти площу прямокутника, використовуючи формулу для площі прямокутника:

Площа прямокутника = довжина * ширина = 4 см * 6 см = 24 квадратних сантиметри.

Отже, площа прямокутника дорівнює 24 квадратним сантиметрам.

Покрокове пояснення: