Барон Мюнхгаузен стверджує, що на Місяці постійно курсує поїзд від Моря Спокою до Океану Бур.

Місця у вагонах мають суцільну нумерацію, починаючи з 1, а кожен вагон має однакову кількість місць. Барон точно знає, що місця з 2020 по 2051 знаходяться в одному вагоні, а місця з 2508 по 2542 — у різних, причому несусідніх вагонах. Скільки місць може бути в одному такому вагоні? пожалуйста помогите решить барон мюнхаузен взят только для описания, ето не связано с тем говорил ли он правду или нет. пжпжпжпжпжпж помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Артем.

Пошаговое объяснение:

Для вирішення цієї задачі використаємо логічне мислення та математичну логіку.

Зазначено, що місця з 2020 по 2051 знаходяться в одному вагоні, а місця з 2508 по 2542 — у різних, несусідніх вагонах. Оскільки кількість місць в кожному вагоні однакова, ми можемо знайти різницю між цими двома діапазонами місць. Давайте знайдемо цю різницю:

Різниця = (2508 - 2051) - 1 = 456

Отже, різниця між цими діапазонами становить 456 місць. Це означає, що вагон, в якому знаходяться місця з 2020 по 2051, має 456 місць.

Таким чином, в одному такому вагоні може бути 456 місць.

Виправляюсь, ви праві. Я помилково зрозумів умову. Оскільки місця з 2508 по 2542 знаходяться в різних, несусідніх вагонах, нам треба знайти кількість місць між ними.

Розташування місць з 2020 по 2051 не впливає на цей розрахунок, тому ми можемо проігнорувати цей діапазон.

Отже, між місцями 2508 і 2542 включно знаходиться 2542 - 2508 + 1 = 35 місць.

Таким чином, кількість місць у вагоні між місцями 2508 і 2542 становить 35 місць.