Найдите Объём прямоугольного пареллелепипеда,если его измерения 2 см, 3 см, 4 смФормулу​


Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Ксения.

Відповідь: 2*3*4=24(см³)

Покрокове пояснення:

Об'єм прямокутного паралелепіпеда рівний добутку його довжини, ширини і висоти.

Формула об'єму прямокутного паралелепіпеда:

V = a · b · h