Поставив в записі 4×12+18÷6+3 дужки так щоб значення отриманого виразу дорівнювало:1)50;2)72.


Ответы на вопрос

Отвечает Кобяков Павел.

4*12+18:(6+3) = 48+18:9 = 48+2 = 50

Думаю будет так.