У запису 3 3 3 3 3 між деякими трійками розстав знаки математичних дій та дужок так,щоб значення

отриманого виразу дорівнювало 51.​

Ответы на вопрос

Отвечает Анцупов Артём.

Ответ:

33 + 3 \times (3 + 3) = 51

Пошаговое объяснение:

спочатку дія в дужках: 3+3=6

тоді множення: 3×6=18

і тоді додавання: 18+33=51