Між цифрами 1,2,3,4,5 поставити знаки дій і дужки так, щоб значення утвореного виразу дорівнювало

40.

Ответы на вопрос

Отвечает Салахов Ильмир.

(12:3+4)•5=40
(1-2+3)•4•5=40