Одна сторона прямокутника дорівнює 8см а сусідня -у 4 рази більша. Знайдіть периметр прямокутника.

СРОЧНОООО!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Андронова Настя.

P=2(a+b)

b=4a=4*8=32cм

P=2(8+32)=80cм