спортсмен пробіг 10 км за 10 хв,а хлопчик пройшов 3 км за 30 хв.на скільки більше метрів щохвилини

долає спортсмен порівняно з хлопчиком?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.
Швидкість руху спортсмена: 10/10=1км/хв; швидкість руху хлопчика: 3/30=0,1км/хв. Тож щохвилини спортсмен долає на 1-0,1=0,9км=900м більше, ніж хлопчик