Спортсмен пробіг 10 км за 10 хв., а хлопчик пройшов 3 км за 30 хв. На скільки більше метрів

щохвилини долає спортсмен порівняно з хлопчиком?

Ответы на вопрос

Отвечает Кугин Александр.
1 км = 1000м
10000/10=1000 м/мин скорость спортсмена
3000/30=100 м/мин скорость мальчика
1000-100=900м
Ответ: спортсмен преодолевает на 900м больше в минуту