Два хлопчики з однаковою швидкістю (80м/хв) вийшли назустріч один одному. Відстань між ними 960м. З

одним хлопчиком був собака, який біг у 4 рази швидше , ніж ішов хлопчик. Собака бігав від одного хлопчика до іншого. Скільки метрів пробіг собака, поки хлопчики йшли назустріч один одному?

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Виктория.
Мальчики шли навстречу друг другу со скоростью 80 м/хв. Их общая скорость была 80 * 2 = 160 м/хв. Они встретились через 960 : 160 = 6 хвилин. Скорость собаки была 4 * 80 = 320 м/хв. За 6 хв. она пробежала 6 * 320 = 1920 метров.

Удачи!