на кожній рослині в саду Веселуна або 5 листків, або 2 листочки і 1 квітка. Усього на всіх рослинах

6 квіток та 32 листочки. Скільки рослин у садку Веселуна?

Ответы на вопрос

Отвечает Брагин Михаил.
Якщо всього у садку 6 квітків тоді у веселуна з квітками : 6*2=12 листочків
Далі визначимо скільки лосточків осталось:
32-12=20 листочків
Так як без квітків Веселун має 5 листків, то вираховуємо:
20/5=4 рослини
ОТже с квітками 6 рослин, без квітків - 4 рослини, а загалом 10 розслин Веселуна