245. Обчисли значення виразу найзручнішим спосо- бом: 1) 4972 17+ 28 4972 - 35-4972; 2) 14 592 + 14

592 2 + 14 592.3 + 14 592-4; 3) 5983 14 +5983 11 - 4983 - 25; 4) 7182 164 (6182 127 +6182-37). помогите пж дам 20 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Плескацевич Давид.

Відповідь:

1) 4972*17 + 28*4972 - 35*4972 = 4972*(17 + 28 - 35) = 4972* 10 = 49720

2) 14 592 + 14 592*2 + 14 592*3 + 14 592*4 = 14 592*(1+2+3+4) = 14 592*10 = 145 920  

3) 5983*14 + 5983*11 - 4983*25 = 5983*(14+11) - 4983*25 = 5983*25 - 4983*25 = 25*(5983 - 4983) = 25*1000 = 25 000

4)  7 182*164 - (6 182 * 127 + 6 182*37) = 7 182*164 - 6182(127+37) = 7 182*164 - 6 182*164 = 164*(7 182 - 6 182) = 164*1000 = 164 000

Покрокове пояснення:

Ці вирази обчислюються найзручнішим способом за допомогою винесення спільного множника за дужки (сполучний закон множення)