Розв'яжи на оцінку наступне:завдання: ЗАВДАННЯОцінюється по 2 бали). Обчисли значення виразу

найзручніштим способом:1) 4972× 17 + 28× 4972 - 35 × 4972;2) 14 592 + 14 592 × 2 + 14 592 - 3 + 14 592 - 4;3) 5988× 14 + 5988× 11 – 4988 × 25;4) 7182 ×164 - (6182 ×127 + 6182 ×37).​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Елизавета.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)вынесем за скобки 4972

4972*(17+28-35)=4972*10

2)написано наверное  с ошибкой

3)5988*(14+11-25)=5988*0=0

4)7182*164-(6182(127+37))=7182*164-6182*164=

164*(7182-6182)=164*1000=164000