2. (1,5) Спростіть вираз і обчисліть його значення: 4,8х – 3,4х + 2,6х – 1,8, якщо х = 0,9.


Ответы на вопрос

Отвечает Скрипачев Миша.

4.8x-3.4x+2.6x-1.8=4x-1.8=4*0.9-1.8=3.6-1.8=1.8