Радіус кола дорівнює 2√3.Знайдіть сторону правильного трикутника описаного навколо цього кола


Ответы на вопрос

Отвечает Маратканов Ростислав.
По формуле
r=(a√3)/6
тогда
a=6r/√3=6*2(√3)/√3=12