периметер трикутника 54 см. перша сторона у два рази більша другої а третя на 6 см менша першої

знайдіть довжину кожної сторони трикутника,

Ответы на вопрос

Отвечает Устьянцев Юрий.
Приветик)
(54-6) : 2 =24 (первое число)
24: 2= 12 (второе число)
24-6 = 18(третье число)
Проверка 24+12+18 =54
Удачки тебе)