Три вантажівки перевезли деякий вантаж перша вантажівка привезла 40 % усього вантажу а друга 25 %

того що залишилося а третя решту 9 тонн скільки тонн привезли

Ответы на вопрос

Отвечает Урманчеева Азиля.
1 - 40%
осталось - 100-40=60%
2 - 25% от 60% - 60*25/100=15%
1и2 - 40%+15%=55%
3 - 100%-55%=45% = 9 тонн

пропорция 
было 100% - ?
увез 45% - 9т

?=9*100/45 т = 20т - это ответ
оформляйте сами )