Три вантажівки перевезли деякий вантаж.Перша вантажівка перевезли 40% всього вантажу,друга 25 того

що залишилося,а третя решту 9т.Скільки вантажу перевезено разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Galimov Dinmukhamed.
1) 100% - 40% = 60% вантажу залишилося після того, як перша вантажівка відвіз свій вантаж2) 60% = 0,625% = 0,250,6 * 0,25 = 0,15 всього вантажу - перевіз друга вантажівка3) 0,6 - 0,15 = 0,45 всього вантажу перевіз третій вантажівка4) 9: 0,45 = 900: 45 = 20 т вантажу - було перевезено трьома вантажівкамиВідповідь: трьома вантажівками було перевезено 20 т вантажу.