віддам всі бали за все виконати дії а) 4/13+2/13,б)4 7/21+7 17/21,в)5 7/13+7 6/13, г) 11/28-4/28,

д) 5-9/17, е) 10 4/13-4 9/13!!! задача: вантажівки перевезли 28т пшениці. Перша вантажівка перевезла 7 3/14т,друга на 1 7/14т менше ніж перша. Скільки тон перевезла третя вантажівка.. Розв'яжіть рівнчння:а) (х-2 3/11)+1 6/11=4 2/11,, б) 13 6/15-(5 2/15+х)=3 10/15???​

Ответы на вопрос

Отвечает Саенко Александр.

(7 4/13 - 4 4/13)/ 0,15 - 4(13 6/13 + 11 7/13) =

7 4/13 - 4 4/13 = 3

13 6/13 + 11 7/13 = 24 13/13 = 25

3 / 0,15 - 4 * 25 =  20 - 100 = - 80