Домашня контрольна робота «Відсотки. Середнє арифметичне» Задача 1. Поїзд їхав 5 год зі швидкістю

62 км/год i3 год зі швидкістю 52 км/год. Знайти середню швидкістьпоїзда за час руху.Задача 2. Три вантажівки перевозили вантаж. Перша вантажівка перевезла 40% всього вантажа, друга - 25%того, що залишилось, а третя – решту 9 тон. Скільки тон вантажу було перевезено трьома вантажівками?Задача 3. В магазин завезли 1600 кг овочів, із них 27% складали огірки, 42% - картопель, а решта –капуста. Скільки кілограмів капусти завезли в магазин?Срочно!!!!!!!!!!!!!!5 класс​

Ответы на вопрос

Отвечает Сучков Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 62 *5 = 310 км  проїхав за 5 годин

  52 * 3  = 156 км проїхав за 3 години

(310 + 156) :8= 58,25 км/год середня швидкість  поїзда за час руху.

2)

100%- 40% = 60% залишилось

60 % * 25 % : 100%= 15 % перевезла друга

100%- 40% - 15%= 45% залишилось перевезти третій і це складає 9т

9 т- 45 %

х т - 100%

х= 9 *100% : 45%

х= 20 т стільки тон вантажу було перевезено трьома вантажівками

3)

100% - 27%-42% = 31% складає капуста

1600 кг - 100%

 х кг     - 31 %

х= 1600 * 31% : 100%

х= 496 кг капусти завезли в магазин