За 3 дні 4 косарки скосили 120 га поля. Скільки гетарів скосять 5 таких косарок за 6 днів?


Ответы на вопрос

Отвечает Данияр Дариға.

Відповідь: 300 га скосять 5 косарок за 6 днів.

Покрокове пояснення:

1) 120:4:3=10 (га) скосила 1 косарка за 1 день;

2) 10×5×6=300 (га)