За скільки днів змагань мотоциклість витратить 96 л.палива,якщо за перші 3 дні він витратив 32л

палива( витрати щодня однакові?) 3) Склади за скороченими записами ще дві обернені задачі. Розвяжи їх, склавши вирази? днів -32л п 3 дні-?п л.9 днів-96 п. 9 днів-96л п.

Ответы на вопрос

Отвечает Бисембаев Акжол.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 дні - 32л

х днів - 96л

х=96*3:32

х=9 днів

3)

х днів - 32л

9 днів - 96 л

х=32*9:96

х=3 дні

3дні- х л

9 днів - 96л

х=3*96:9

х=32 л