Фермер зібрав у садку 28 кг фруктів: абрикос у 2 рази більше, ніж малини, в вишень на 3 кг більше,

ніж абрикос. Скільки кілограм кожного виду фруктів зібрав фермер? Задача чал​

Ответы на вопрос

Отвечает روايات فلاد.

Ответ:

Давайте назвемо кількість малини "М," абрикосів - "А," і вишень - "В."

За умовою задачі ми маємо такі відомості:

1. А = 2М (абрикос у 2 рази більше малини).

2. В = А + 3 (вишень на 3 кг більше, ніж абрикос).

3. А + М + В = 28 (загальна кількість фруктів у садку).

Тепер можемо скласти систему рівнянь на основі цих відомостей:

1. А = 2М

2. В = А + 3

3. А + М + В = 28

Заміняємо значення А і В в третьому рівнянні:

2М + М + (2М + 3) = 28

Зведемо подібні доданки:

5М + 3 = 28

Віднімаємо 3 з обох сторін:

5М = 25

Тепер ділимо обидві сторони на 5, щоб знайти значення М:

М = 5

Тепер, коли ми знаємо M, можемо знайти А та В:

А = 2М = 2 * 5 = 10

В = А + 3 = 10 + 3 = 13

Отже, фермер зібрав 5 кг малини, 10 кг абрикосів і 13 кг вишень.