Знайти нсд чисел 144і225 82і44 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шантин Артем.
144 = 2^4 * 3^2
225 = 3^2 * 5^2
спільний простий множник:3^2 тобто 9
82 = 2 * 41
144 = 2^4 * 3^2
спільний простий множник:2 тобто 2
Для 144 і 225: 3^2
Для 82 і 144: 2
НСД чисел 144і225 і 82і144 дорівнює 2.