Розклади на прості множники число 48; 29; 90


Ответы на вопрос

Отвечает Сокол Катя.

Ответ:

48 = 2 * 2 * 2 * 2 * 3.
29 неможливо розкласти на прості множники. Це просте число, а значить, ділиться тільки на 1 та на себе
90=3*30=3*3*10=3*3*2*5

Вроде так

Пошаговое объяснение: