Одна сторона трикутника в 3 рази менша від другої і на 2,3 дм менша від третьої знайдіть сторони

трикутника якщо його периметр дорівнює 10,8 дм

Ответы на вопрос

Отвечает Мазий Боря.

Пошаговое объяснение:

нехай сторона трикутника буде х дм, тоді друга сторона у три рази більше від неї, тобто 3х, третя на 2,3 дм більше за першу, тому х+2,3. Периметр 10,8 дм

х+3х+х+2,3=10,8

5х=10,8-2,3

5х=8,5

х=8,5:5

х=1,7 дм перша сторона

друга 3*1,7=5,1 дм,

третя 1,7+2,3=4 дм