З дроту виготлвили прямокутник зі сторонами 12 см і 8 см. Чи можно із цього самого дроту виготовити

квадрат із стороною 10 см? А) так Б) ні

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёва Оля.

Ответ:

А

Пошаговое объяснение:

Периметр начального

P = 2 * (a + b)                          

P = 2 * (12 + 8 )

Периметр конечного    

P = 2 * (10 + 10 )                  

P= 40

Они равны, значит можно

Отвечает Рахимова Арина.

Ответ:

так можна

Пошаговое объяснение:

Р= 2*(10+10)

Р=40