СРОЧНО НАДО!!! У магазині діє акція. Купуючи три шоколадки покупець отримує четверту у подарунок.

Менеджер закупив для кафе чорного шоколаду на суму 194,04 грн і білого — 258,72 грн. Скільки додаткових плиток шоколаду отримає менеджер, якщо вартість однієї плитки шоколаду 32,34 грн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Соня.

Ответ:

4 плитки

Пошаговое обьяснение:

258,72 грн / 32,34 грн/плитка = 8 плиток білого

194,04 грн / 32,34 грн/плитка = 6 плиток чорного

Згідно з акцією, купуючи 3 плитки, покупець отримує 1 плитку у подарунок.

Таким чином, за 6 плиток чорного шоколаду, менеджер отримає додатково 6/3 = 2 плитки чорного шоколаду.

А за 8 плиток білого шоколаду, 8/3 = 2 цілі додаткові плитки

Отже, 2+2=4 додаткові плитки шоколаду

Отвечает Medina Emily.

Ответ:

Ти повинен поділити чорний шоколад і білий на ціну шоколаду. А потім, ще поділити на 3

Вирішуємо!

Пошаговое объяснение:

1) 194,04 : 32,34 = 6 (шт) - плиток чорного шоколаду

2) 258,72 : 32,34 = 8 (шт) - плиток білого шоколаду

3) 6 : 3 = 2 (шт) - плиток білого шоколаду отримав менеджер

4) 8 : 3 = 2 (шт) (2 решти) - плиток чорного шоколаду отримав менеджер

5) 2+2=4 (шт)

Відповідь: 4 плитки шоколаду отримав менеджер додатково