У рамках рекламної акції магазин пропонує: купуючи 3 пакети цукру, 4-ий пакет покупець отримує в

подарунок. Один пакет цукру коштує 30 грн. Яке найбільше число пакетів отримує покупець, маючи 360 грн.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Илья.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение:

360: 30=12 ( п.)- отримає без акції

12: 3= 4 ( п)- отримає додатково

12+4=16 (п)