ДАЮ 100 БАЛОВ Помогите пж, математика7) У першому рулоні 32,1 м тканини, що на 18,4 м менше, ніж

у другому рулоні, а втретьому вдвічі більше, ніж у другому. Скільки метрів тканини було в трьохрулонах?9) У книжці 300 сторінок. За перший день Оленка прочитала 1/3частину книжки , аза другий – 25% тієї частини книжки, що залишилася. Скільки сторінок дівчинцізалишилось ще прочитати?ПОЖАЛУЙСТА НЕ СПИСУЙТЕ НИОТКУДА

Ответы на вопрос

Отвечает Каракулова Наташа.

7.

1) 32,1 + 18,4 = 50,5 (м) - второй рулон

2) 50,5 × 2 = 101 (м) - третий рулон

3) 32,1 + 50,5 + 101 = 183,6 (м)

Ответ: в трёх рулонах было 183,6 м

9.

1) 300 × 1/3 = 100 (стр.) - прочитано за первый день

2) 300 - 100 = 200 (стр.) - осталось после первогр дня прочтения

3) 200 ÷ 100 × 25 = 50 (стр.) - прочитано за второй день

4) 100 + 50 = 150 (стр.) - прочитано за два дня

5) 300 - 150 = 150 (стр.)

Ответ: девочке осталось прочесть ещё 150 страниц

Отвечает Анна Бушмельова.
№1
Перший рулон:
32,1 м
Другий рулон:
32,1 + 18,4 = 50,5 м
Третій рулон:
50,5 * 2 = 101 м
В трьох (всього):
32,1 + 50,5 + 101 = 183,6м
№2
Перший день:
300 * 1/3 = 100 ст
Другий день:
Тієї частини книжки, що залишилася:
300 - 100 = 200 ст
25 % = 0,25
200 * 0,25 = 50 ст
Залишилось прочитати:
200 - 50 = 150 ст