Тіло рухається за законом S=4t²-16t+4 . У який момент часу швидкість руху дорівнює 0?


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Кирилл.

Ответ:

найдем и приравняем v=8t-16==0, t=16/8=2c