Тіло рухаєтся за законом S=4t²-16t+4. У який момент часу швидкість руху дорівнює 0?


Ответы на вопрос

Отвечает Мокрецкая Екатерина.

Ответ:

v=8t-16, v=0=8t-16, t=16/8=2c