за 3.5 год руху проти течії човен проплив на 18 км більше ніж за 1.2 год руху за течіею. Яка власна

швидкість човная якщо швидкість течії 4км в год,

Ответы на вопрос

Отвечает Никоноров Алексей.

Ответ:

16 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

3,5(x-4)=1,2(x+4)+18

3,5x-14=1,2x+4,8+18

3,5x-1,2x=22,8+14

2,3x=36,8

x=36,8÷2,3=368/23=16 км/ч