У саду росте 63 яблуні, що становить 3/7 кількості всіх дерев. Скільки дерев росте у саду?


Ответы на вопрос

Отвечает Парадеев Михаил.

Ответ:

63÷3= 21 це буде 1/7 всієї кількості дерев.

21×7 = 147

відповідь 147 дерев росте в саду

з поясненням думаю розберетесь ;)

Отвечает Смирнова Соня.

Вітаю!

63: 3 * 7 = 147

відповідь: 147

по русски:

Здравствуйте!

63:3*7=147

ответ:147