У саду росте 380 дерев. 60 % всіх дерев становлять яблуні, - сливи. Скільки дерев кожного виду 25 %

— груші, решта -сливи скількі дерев кожного виду росте у саду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Даниил.

Ответ:

57 грушевих дерев.

171 сливове дерево.

Пошаговое объяснение:

Давайте знайдемо кількість кожного виду дерев у саду.

Спочатку, знаємо, що 60% всіх дерев становлять яблуні і сливи. Це 60% від 380 дерев:

60/100 * 380 = 0.6 * 380 = 228 дерев.

Тепер ми знаємо, що 228 дерев є яблунями і сливами.

Далі, ми знаємо, що 25% цих 228 дерев є грушами. Для знаходження кількості грушевих дерев:

25/100 * 228 = 0.25 * 228 = 57 дерев.

Залишок, який залишився, будуть сливами:

228 - 57 = 171 дерево.

Таким чином, у саду росте:

57 грушевих дерев.

171 сливове дерево.