У саду ростуть 500 дерев. Яблуні становлять 24% всіх дерев, груші – 115% кількості яблунь, вишні –

50% кількості груш, а решта дерев – сливи. Скільки сливових дерев росте в саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Лейла.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

500 * 0,24=120 яблонь

120 * 1,15= 138 груші

138 * 0,5= 69 вишні

500 - 120 - 138 - 69= 173 сливових дерев росте в саду