У саду ростуть 500 дерев. Яблуні становлять 24% всіх дерев, груші - 115% кількості яблунь, вишні -

5/6 кількості груш, а решта дерев - сливи. Скільки сливових дерев росте в саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Салимов Санжар.

Розв'язання завдання додаю


Отвечает Глазков Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

500*0,24=120 яблони

120*1,15=138 груши

138*⁵/₆=115 вишни

500-120-138-115=127 сливы