У саду росте 1 950 фруктових дерев . 5 всіх дерев становлять яблуні, 3 від кількості яблунь

становлять сливи , а решту - груші. Скільки груш росте у саду ?

Ответы на вопрос

Отвечает Леготин Никита.
1)1950:1/5=1950:5=390 яблонь                                                                            2)390:1/3=390:3=130 слив                                                                                   3)1950-(390+130)=1430 груш