У двох бідонах разом 7,6л молока, причому у другому бідоні на 1,8 лбільше, ніж у першому.

Скількилітрів молока у другому бідоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Костиков Дмитрий.

Ответ:

..............

4,7 л

х-другий бідон

(х-1.8)- перший

х+х-1.8=7.6

2х=7.6+1.8

х=4.7

Отвечает Стахов Слава.

Ответ:

7,6-1,8=5,8 (л) (у двох бідонах, без 1,8 л)

5,8:2= 2,9 (л)- в першому бідоні

2,9+1,8=4,7(л)- у другому бідоні

Відповідь: у другому 4.7 л  молока.

Пошаговое объяснение: