Знайти суму нескінченної геометричної прогресії якщо її перший член дорівнює 2, а знаменник 1/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Талгаткызы Меруерт.

Ответ:

S=b1/(1-q)

S=2/(1-1/3)=3