Відстань між двома містами 85 км.Одночасно з цих міст назустріч один одному виїхфли два

велесопедиста і зустрілись через 2.5 год Знайди швидкість кожного велосопедиста,якщо швидкысть першого була на 2 км/год більша ніж швидкість другого

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение:

(х+х+4)*3,5=98

2х+4=98:3,5

2х=28-4

2х=24

х=24:2

х=12 км/ч

х+4=12+4

х+4=16 км/ч скорость первого вело