Відстань між двома містами 105 км. Одночасно з цих міст назустріч один одному виїхали два

велоснпедисти і зустрілись через 3,5 год. Знайди швидкість кожного ве- лосипедиста, якщо швидкість першого була на 2 км/год більша, ніж швидкість другого.срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Кирилл.

Ответ:

Перший= 14км/г Другий=16км/г

Пошаговое объяснение:

V=S/t (105/3.5) V=30 -общая скорость за час

30 = х+х+2

2х = 28

х1=14  х2=14+2 = 16