Знайти перший член геометричної прогресії (bn),у якій b6=1 дріб 27, q=-1 дріб 4


Ответы на вопрос

Отвечает Албан Дияс.

Ответ:

-37.(675)

Пошаговое объяснение:

b6=b1*q^5

b1=b6/q^5

b1=1/27 : (-1/4)^5= -4^5/27=-1024/27=-37.(675)