Яка ймовірність того, що підкинутий гральний кубик упаде догори гранню: А) з непарним числом

очок; Б)з числом очок, більшим за 3?

Ответы на вопрос

Отвечает Тумашова Кристина.

Пошаговое объяснение:

а) на кожній грані грального кубика написано число від 1 до 6 у вигляді точок.

Отже, варіанти з непарним числом точок такі: випадає 1, 3 або 5, тобто варіантів всього 3.

Всього граней 6.

Ймовірність події = (кількість потрібних ситуацій) / (кількість всіх ситуацій) = 3/6 = 1/2

2) потрібні ситуації: випадає 4,5, або 6, тобто таких ситуацій 3.

всього ситуацій 6

Ймовірність = 3/6 = 1/2

Отвечает Нуржанова Диляра.

Ответ:

А) 1:2

Б)1:2

Пошаговое объяснение:

Це правильна відповідь