Гральний кубик кидається один раз. Знайти ймовірність таких подій: А - "поява непарного числа

очок"; B - "поява не менше п'яти очок"; С - "поява не більше п'яти очок". Виберіть одну відповідь: a. P(A)=1/2, P(B)=1/3, P(C)=5/6 b. P(A)=1/2, P(B)=5/6, P(C)=1/3 c. P(A)=5/6, P(B)=1/3, P(C)=1/2 d. P(A)=5/6, P(B)=1/2, P(C)=1/3 e. P(A)=1/3, P(B)=1/2, P(C)=5/6

Ответы на вопрос

Отвечает Сомова Маша.

Ответ:

А)

Пошаговое объяснение:

Непарні числа - 1 3 5

3/6= 1/2

Не менше 5 - 5 і 6

2/6=1/3

не більше 5 - 1 2 3 4 5

5/6

Отвечает Султанбаева Анастасия.

Відповідь:

a.

Покрокове пояснення:

Я так думаю