Обчисли значення виразу 90-а,якщо а=8,а=47,а=56 Якщо а= то Якщо Якщо


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Дарья.

Ответ:

Если а=8, то 90-8=82

Если а=47, то 90-47=43

Если а=55, то 90-56=34