Скількома способами можна розділити 6 різних цукерок між трьома дітьми , якщо кожна дитина отримує

по дві цукерки

Ответы на вопрос

Отвечает Тюнина Диана.

Ответ:

90 способами

Пошаговое объяснение:

Кожна дитина отримує по 2 цукерки, а значить задача зводиться до того, як спочатку вибрати 2 цукерки з 6, і 2 цукерки з 4, що залишилися, і 2 цукерки з 2: C_{6}^{4} *C_{4}^{2}*C_{2}^{2}=\frac{6!}{2!*4!}*\frac{4!}{2!*2!}*\frac{2!}{2!*0!}=(5*3)*(3*2)*1=90 .