До шкільної їдальні завезли огірки, помідори і картоплю. Огірків було 80 кг, що в 4 рази менше,

ніж картоплі, і на 28 кг більше, ніжпомідорів Скільки всього овочів завезли до шкільно ідальні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Каляшина Яна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:


Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

80/4=320 Картопля

80-28=52 Помідори

80+320+52=452 кг всего