Задача .У магазин завезли огірки,помідори,картоплю.Помідорів було 314 кг,що в 4 рази меньше ніж

картоплі,і на 38 кг більше ніж огірків.Скільки всього овочів завезли у магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетбердина Наркас.

помідори - 314 кг,

огірки - ?, на 38 кг менше, ніж помід.

картопля - ?, в 4 рази більше, ніж помід.

1) 314 - 38 = 276 кг - огірки,

2) 314 * 4 = 1256 кг - картопля,

3) 314 + 276 + 1256 = 1846 кг - всього овочів