У магазин завезли огірки, помідори і картоплю. Помідорів було 314 кг, щов 4 рази менше, ніж

картоплі, і на 38кг більше, ніж огірків. Скільки всьогоовочів завезли у магазин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Есенжанова Баянсұлу.

Ответ:

1846кг овочів

Пошаговое объяснение:

  1. 314×4=1256кг картоплі
  2. 314-38=276кг огірків
  3. 314+1256+276=1846кг овочів усього